Specijalaca

Promocije za dječje proizvode

Promocije za dječje proizvode


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Gdje kupiti najjeftinije pelene za bebe? Gdje potražiti higijenske proizvode? Ovo je naša nedeljna lista promotivnih proizvoda. Provjerite gdje možete naručiti po najboljoj cijeni.

Prehrambeni proizvodi

  • Nan mlijeko u Tesco-u 36,99 PLN za 800 grama, na Polo Marketu isto mlijeko 35,99 PLN,
  • Enfamil mlijeko 800 grama u Tescu za 47,99 PLN
  • Sinlac kaša 500 grama u Tesco za 19,99 PLN
  • Sok ili nektar BoboFrut na PoloMarketu za 2,99 PLN,

Higijenski pribor

  • Pampers dječje pelene Sleep & Play u Kauflandu za PLN 26,99. Iste pelene na PoloMarketu za PLN 24,99,
  • Bobini losion za tijelo ili gel u Kauflandu uključen u cijenu
  • Pelene Bambino Air Max u Auchanu od 19,99 PLN po pakovanju,
  • Velvet Baby maramice 2 pakovanja za 6,99 PLN
  • Pampers 4 × 64 paketa u Tescu za PLN 22,99
  • Sudocrem krema Tesco za 20,69 PLN
  • Hipp dječji šampon ili losion na Polo Marketu za 7,99 PLN
  • Losion za kupanje s kukovima na Polo Marketu za 13,99 PLN
  • sredstvo za uklanjanje mrlja za dječju odjeću ili tekućinu Lovela na PoloMarketu za 16,99 PLN,
  • Sretne vlažne maramice na PoloMarketu za 3,29 PLN

drugi

Kaufland 14-20.04.2016

Neto 11-17.04.2016

Auchan 14-21.04.2016

Tesco 14-20.04.2016

Polo Market 13.04-19.04.2016

Super Pharm 14.04-27.04.2016


Video: 14 PROIZVODA KOJI SU ME RAZOČARALI! (Jun 2022).


Komentari:

  1. Jibril

    Intelligible message

  2. Walcot

    Izvinjavam se što sam se miješao ... Nedavno sam bio ovdje. Ali ova tema mi je vrlo blizu. Je spreman za pomoć.

  3. Jorie

    Ostavi me na miru!



Napišite poruku